Lov na Starém Městě

Termíny 

Aktuálně bez termínu pro veřejnost

 

Zapojte se do velkého lovu a stopování zvířat a staňte se nejúspěšnější loveckou skupinou. Stihnete přivést všechna ulovená zvířata obchodníkovi k odkoupení, dříve než zavře svůj stánek? Potkáte se při lovu také s drakem? A jak toto setkání dopadne?

Pokud jste s námi ještě žádnou hru nehráli nebo máte mladší (i předškolní) děti, je Lov na Starém Městě ideální hrou k vyzkoušení.

Cena

540,- Kč za skupinu 2-5 osob

Ze zákulisí hry

Tuto hru jsme hráli jako úplně první v roce 2007 asi se dvaceti rodinami.  Byl listopad a ráno nečekaně napadl první sníh. Ten, co se ujezdí do hladka a způsobí dopravní kalamitu. Za Prahou bylo bílo, ale směrem do centra se sníh měnil v hustý déšť. Těžké kapky padající kolmo k zemi. Většina dětí byla předškolního věku a trochu jsme podcenili přípravu oblečení. Tedy hlavně pro dospělé. Na hru ale dorazili všichni přihlášení a paradoxně zážitek s počasím, s deštníky, které se nám pletly při práci s kartičkami a plánkem, protože nám nestačili ruce, umocnil zážitek ze hry. A dodnes nám zůstaly nezapomenutelné zážitky. Téměř všichni účastníci této první hry se nenechali odradit a hrají s námi pravidelně dál.

A ještě jedno poučení máme z této premiéry. Zážitky je třeba nechat doznít. Hra původně končila „na ulici“ odevzdáním „ulovené zvěře“.  Část promáčených účastníků se ale přesunula do KFC v Kaprovce, sušila rukavice a probírala čerstvé zážitky.  Další hry už proto mají vždy ukončení v nějakém prostoru s možností občerstvení, počkání na kamarády z jiných skupin, sdílení zážitků či vyhlášení vítězů.