Názory účastníků

Zvažujete nějakou hru vyzkoušet? 
Možná vám v rozhodování pomůžou názory účastníků:

 

Děkujeme Erice za úžasně připravenou dobrodružnou hru - hledání Rožmberského pokladu, kterou pro nás nachystala během naší cyklistické akce pro vozíčkáře a jejich rodiny v jižních Čechách. Díky hře, která byla dokonale připravena a doladěna do posledního detailu, jsme zažili skvělý, napínavý a hravý den na kole, najeli 20 kilometrů a poznali krásnou část jižních Čech. Všichni do jednoho přijeli nadšení a to nejen děti. Děkujeme za velké zpestření našeho cyklo putování. Přejeme spousty dalších povedených her a nadšených účastníků.

Míša Krunclová, Sportovní  klub vozíčkářů Praha (ke hře Rožmberské růže)

Ahoj Eriko, děkujeme za super zážitek a hezké fotky. Když jsme šli domů, děti si chtěly ještě celý most znovu projít, takže to na nich zanechalo určitou stopu! I přes ranní remcání při vstávání :), byly děti i já ze hry nadšeni. Rádi tvoji hru doporučíme dalším. A měla jsi pravdu, že káva po hře chutnala výborně:)). Super organizace.

Podolinských, Praha (ke hře Probuzení mostu)

Moc díky za krásnou hru. Jako výborný nápad považuji ji nasměřovat na tohle elektrizující náměstí právě letos, ještě k tomu v listopadu. Dobré bylo také, že se odehrála za denního světla. Moc dobré pro ty naše děti ze vsi. Díky též za připomenutí Jana Opletala v propozicích. Mockrát jsem ten pomník v Žitné míjel autem a nevěděl  jsem o tom, že tam byl právě Opletal postřelen. Takže díky i za tuto osvětu.

Honza Šafka, Velké Popovice (ke hře Koňský trh)

Hustá mlha, která nás provázela celou cestu až do Plzně, se jako mávnutím kouzelného proutku rozpustila s příchodem na místo setkání. Pak už nás všechny hnala vpřed touha předat vzkaz Plzeňskému rytíři jako první. A i když jsme nezvítězili, průběh hry i poznání nových míst pro nás bylo dostatečnou satisfakcí. 

tým Komáři z Lysabonu (ke hře Plzeňský rytíř)

V současné době je hodně aktivit, které jsou "prázdné" a hodnotu má spíš jen odměna na závěr. Při hrách Eriky je to právě naopak. Nepotřebuje nás motivovat odměnou v cíli. Na hru půjdeme rádi kvůli hře samotné.

Škodovi, Praha

Asi napořád si budu pamatovat, jak jsme vyrazili na naši první hru s Julinkou ještě v kočárku-golfáčích na hru na Starém městě. Tehdy jsme to vzdali, protože pršelo a byla zima. O 7 let později jsme si hru zopákli a navíc jsme soutěžili v rodině proti sobě. Byl to dvojitý adrenalin.

Štěpánkovi, Kamenice

Bydlíme ve Francii a do Čech se vracíme několikrát do roka za rodinou, za přáteli. Pro naše dva syny je účast na těchto hrách zajímavou a zábavnou formou poznávání Prahy a její historie. Ale i my dospělí objevíme vždy něco nového a těšíme se, co nás překvapí na další hře. Obtížně se pojmenovává souhrn zážitků a pocitů, tyto hry se musí prostě zažít!  

Halberstadtovi, Mezieres sur Seine, Francie

Zúčastnili jsme se už nejméně čtyř různých her a všechny nás vždycky nadchly. Při těchto hrách musíte nejen přemýšlet a taktizovat, ale zároveň se dozvíte spoustu nových a zajímavých věcí a dostanete se do míst, kam byste se normálně třeba ani nevydali. Přitom samozřejmě nechybí napětí a dobrodružství. Hry jsou zábavou pro celou rodinu, každý člen má svůj důležitý úkol v týmu, takže se nikdo nenudí. A další velké plus - v těchto hrách není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!

Roszkowských, Praha

Probuzení mostu je dobré zažít nejen pro dobrodružství mezi sochami. Jen pár ranních hodin most patří svému městu - přecházejí první osamělí chodci, ospalé dámy se psíky, přebíhají běžci. Hru jsme stihli dokončit, než nastala náhlá změna, paradox turistiky. Pravidelě hrajeme s nejmladší dcerou, ale někdy se k nám připojí i některé z našich dospělých dětí.  Užijeme si Prahu, děti a máme společné zážitky.

              Ota, Eva a Viktorka z Jablonce nad Nisou (ke hře Probuzení mostu)