Pražský hrad a tajná zpráva

Termíny 

Středa 27. prosince 2023, podvečerní hra (přihlášky do 18.12.)
 - Kód hry PRA231227

 

Král čeká na vaši tajnou zprávu, která se nesmí dostat do rukou zvědů. Proto místo, kam ji máte doručit, pořádně zašifroval. Podaří se vám doručit vaši zprávu dřív než ostatním?

Podvečerní hru Pražský hrad a tajná zpráva hrajeme v působivé kulise hradního areálu a blízkého okolí.  Do nabídky budeme zařazovat postupně i ostatní hry „za tmy“, doporučujeme ale, pokud jste s námi ještě žádnou hru nehráli, vyzkoušejte nejdřív některou z her za světla. Hra je vhodná i pro starší předškolní děti.

Cena

540,- Kč za skupinu 2-5 osob

Ze zákulisí hry

Tato hra měla premiéru v roce 2009 a byla to naše první hra potmě a s baterkami.  Byla to také první hra náročnější v sesazení a kontrole všech detailů. Pokud by totiž někde při přípravě vznikla chyba, do cíle by se nikdo nedostal.

I když jsme tenkrát hráli v listopadu, bylo nebývale teplo a jedinečná atmosféra osvětleného hradu udělala velkou část úspěchu celé hry. Uvědomila jsme si také, že některá místa, která máme přímo pod nosem a na kterých jsme už tolikrát byli, stojí za to zase znovu navštívit. A navíc – v zimních měsících je vpodvečer na Pražském hradě minimum turistů.