Tramvajová honička

Termíny

Aktuálně bez termínu pro veřejnost
 

Kam se schoval černý pasažér? Vydejte se s námi na velkou tramvajovou honičku a začněte sbírat indicie vedoucí k jeho odhalení. Podaří se vám to ve vymezeném časovém limitu?

A pokud máte pocit, že si vaše děti stále pletou Národní Muzeum s Národním divadlem, je toto ideální hra. Indicie jsou totiž ve velké míře zaměřeny na "velké stavby a památky"
v blízkosti tramvajových linek.

Tramvajovou honičku hrajeme v běžném městském provozu, na klíčových komunikacích 
v centru i na malých tramvajových ostrůvcích. Probrat bezpečné dopravní chování s dětmi je zde určitě na místě.

Cena

540,- Kč za skupinu 2-5 osob

Ze zákulisí hry

Velká tramvajová honička měla premiéru v roce 2012 a byla to naše první hra trochu jiného formátu.  Nechodí se při ní totiž jen pěšky, ale hrajeme na větším území tramvajových linek v centru Prahy a tudíž se jezdí i tramvajemi. A abychom se i na velkém území vůbec potkávali s ostatními týmy, je zapotřebí větší počet soutěžních skupin než při ostatních hrách. Takže na premiéru hry jsme pozvali skoro 40 týmů našich známých po 4-5 členech, nestačil nám ani obvyklý závěrečný prostor nějaké restaurace, museli jsme si pronajmout školní tělocvičnu.

Tahle hra byla také vlastně dalším z impulsů přeměnit formát hry pro známé do podnikatelského záměru. Další rok jsme se totiž opět chtěli vrátit k pouze "chodícímu" modelu, kde je ale 40 týmů příliš a nebo pokud bychom hru postavili pro tento počet, byla by už příliš časově dlouhá. A nechtělo se mi řešit, koho na soukromou hru další rok nepozvat ....