Zloději na Malé Straně

Termíny

Aktuálně bez termínu pro veřejnost

 

Neodbytná banda zlodějů a překupníků řádí na Malé Straně. Pokud se nebojíte tmy, můžete se přidat k poctivým malostranským občanům, kteří tomu chtějí udělat přítrž. Dostanete se do světa temných uliček, kradeného zlata, stříbra i peněz. Pokud zlodějskou partičku chcete porazit, musíte ale nejdřív předstírat, že jste jedním z nich!

Čeká na vás napínavá hra v kouzelných uličkách Malé Strany. Jde o další hru, kterou hrajeme v setmělé Praze dodávající hře tu pravou atmosféru.

Cena

540,- Kč za skupinu 2-5 osob

Ze zákulisí hry

Tuto hru jsme hráli s původní partou kamarádů v pořadí jako čtvrtou a premiéru měla v roce 2011. Většina našich dětí už byla zkušenými školáky, princip her znala, a bylo na čase v herní strategii trochu přitvrdit.  Pod rouškou tmy a zlodějského tématu se samo nabídlo posílení dobrodružného a napínavého prvku na úkor toho vzdělávacího. A to děti ocení. Tedy, jak znám naše soutěžící kamarády, i jak ukazují zkušenosti z her pro veřejnost, stále je dost rodičů, kteří se vrátí do dětských let a hru si sami vychutnají naplno. Pak takový hlouček lidí, ve kterém na sebe dvě maminky křičí „Naval prachy“ a „Vodprejskni“, překvapí nejednoho romantika na podvečerní procházce Malou Stranou...